Başarım Anadolu Lisesi Başarının Adresi...

Kurumsal

Merhaba Sayın veliler;

Eğitimde her zaman öncü, her zaman ilkleri başaran Başarım yine bir ilke imza atıyor.
MEB’in düzenlemesini yapmış olduğu dershanelerin 4 yıl sonunda okula dönüşüm kararını, 4 yılı beklemeden henüz 2.yılının ortasında uygulamaya koyuyor.
Destek eğitiminde butik eğitimi yıllar öncesinde başlatan, uygulayan ve halen de sürdüren Başarım birçok kuruma da örnek olmayı başardı.
7 kişilik sınıflarda butik eğitim modelini uygulayan Başarım ilkokul 4.sınıftan lise 12.sınıfa kadar öğrencilerinin okullarında ve girdikleri sınavlarda üstün başarılar elde etmesini sağladı.
Butik eğitim modelinin başarıyla sürdürülmesi, 1e1 çalışmanın işimizin temelini oluşturması Başarım’da herkesin mutlu olmasını sağlamış ve yıllardır bu bağ güçlenerek Başarım Fen ve Anadolu Lisesi’ni Mersinlilerin hizmetine sunmuştur.
Başarım Fen ve Anadolu Lisesi 2016 yılında ilk mezunlarını vererek 54 öğrenciye diploma sevinci yaşatmanın ve hayallerindeki üniversiteye kavuşturmanın haklı gururunu yaşadı.
Başarım eğitim ve yönetim kadrosunu daha da güçlendirerek yeni atılımlara imza atmış bulunmaktadır.
Şimdi yeni bağımsız binamızda öğrencilerimizi hayallerindeki üniversiteye göndermeye devam edeceğiz.

Peki neredeyiz?
Yenişehir’de 2.5 çevre yolu üzerinde ve her noktaya yakınız.

Kurucu
Muhsin YILMAZ

Özel eğitim sektöründe, çağdaş eğitim yöntemlerini kullanarak hizmet verdiği her öğrencinin hedef odaklı başarıyı yakalamasına ve her ailenin hayat kalitesini artırmasına katkıda bulunmak ve değer yaratan, bilgiye önem veren, yaratıcı, işinin uzmanı bir eğitim kurumu olarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Özel eğitim sektöründe her zaman çağdaş eğitim yöntemlerini ve sistemlerini kullanan, eğitimde başarı odaklı çalışmalar yaparak “Başarım” markasıyla büyüyen ve hizmet verdiği eğitim sektöründe yüksek düzeyde tercih edilen lider eğitim kurumu olmak.